وبلاگ اميلي كلين وبلاگ اميلي كلين .

وبلاگ اميلي كلين

زرق و برق دار جديد مجموعه لباس عروسي بارت، پاييز 2017

صبح دوشنبه مي تواند سخت باشد، به خصوص در اين زمان سال. اما روز باراني مي رود، جلسات يك ساعته و شمار زيادي از ايميل هايي كه در صندوق پستي شما قرار دارند، مي توانيد صبر كنيد. از آنجا كه ما چيزي كاملا زرق و برق دار داريم تا به شما نشان دهد.
اين نگاه جديد با نام تجاري جديد است، بدون توجه به مجموعه لباس عروسي لباس عروسي برتا 2017.


اين مجموعه امواج بزرگ را در تپه اي در هفته مد روز عروسي به نمايش گذاشت و هنگامي كه در هفته گذشته نمايش Instagram را به اشتراك گذاشتيم، اين يكي از محبوب ترين پست هاي ما بود.
بنابراين به راحتي مي توان گفت، ما فكر مي كنيم كه قصد داريد آن را دوست داشته باشيد.
لباس عروسي برتا هميشه يك مجموعه بسيار پيش بيني شده است، براي طرح هاي جسورانه، جزئيات لوكس و شبح سكسي. اما براي پاييز سال 2017، طراح يك روحاني را به سبك امضا خود اضافه كرده است، با بافت هاي ابر مانند و دكوراسيون گل. به علاوه يك تكه از زرق و برق نيويورك براي كتاب راهنما.
به پايين برويد تا از اين (به معناي واقعي كلمه) مجموعه تسويه حساب جلوگيري كنيد، اما ابتدا بيشتر از تيم Berta در مورد الهام گرفتن از پشت آن ...از طراح
الهام گرفتن از مجموعه جديد Berta از بسياري جهات از دنياي گياه شناسي و به ويژه گلها مشتق شده است.
به عنوان جواهرات تاج هاي گياهان جهان، گل هاي جذاب به نظر مي رسد، جادويي به بوي و مجموعه اي بي پايان از رنگ است. آنها همه حس ها را تحريك مي كنند و پيچيدگي دروني و قابل تحسين دارند.
مجموعه عروسك پاييز 2017 از Berta شامل 30 اثر هنري، پيچيده در برش و ساختار است، و به ارمغان مي آورد نوع جديدي از زيبايي شناسي، با تاكيد بر گل هاي 3D و طرح هاي توري تزيين، همراه با دكوراسيون غني و استفاده شجاع از رنگ.
اين مجموعه اي است كه بر خلاف ديگر آن، جلب طراحي و توانايي هاي ساخت و ساز به حداكثر خود، با تمام لباس هاي ساخته شده از بهترين مواد.
هر لباس يك طراحي منحصر به فرد است كه مي تواند جدا از هر مجموعه جداگانه باشد و داستان ديگري در مورد عروس كه آن را پوشانده است، بگوييد. از boho، به art-deco، به غني و پر زرق و برق. درست مثل گونه هايي كه در دنياي گل يافت مي شوند - همه از يكديگر متفاوتند اما به همان اندازه زيبا به نظر مي رسند.
اين مجموعه احساس ليبراليسم، آزادي وحشي طبيعي و استفاده روان از رويكرد هنري در طراحي را به ارمغان مي آورد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ساعت: ۰۴:۲۲:۴۸ توسط:emilieklein موضوع:

اين شش راهنمايي ممكن است فقط براي شما كار كند

اما اگر شما در يك سالن ورزشي پرطرفدار و يا HIIT در حال رفتن هستيد، فشار به سمت كامل شدن لگن هاي Lululemon كاملا واقعي است.
"امروز واقعيت اين است كه بسياري از ما به زودي، قبل از كار، يا بعد از كار، زماني كه هنوز آرايش مي كنيم، به تناسب اندام برويم." "برنامه هاي مشغول به معني اين است كه ما بايد انطباق - و شما هرگز نمي دانيد كه شما از آن، از يك عشق جديد به يك كارفرماي آينده، ضربه بزنيد!"
مطمئنا ورزش با صورت كامل از آرايش مي تواند براي پوست شما مناسب نيست، اما آيا مي توان آن را انجام داد؟
ما از Grier و پنج كارشناس ديگر زيبايي پرسيديم و متوجه شديم كه در واقع، نظراتشان در مورد اين موضوع متنوع است.
در اينجا آنها قضاوت خود را در مورد بحث و گفتگو در باشگاه بزرگ و به اشتراك گذاري محصولات برتر خود را براي قبل و بعد از تمرين است.
كريم ستار، هنرمند بين المللي آرايشگاه در دكتر Hauschka
"من توصيه نمي كنم در حالي كه آرايش را انجام مي دهم - همانطور كه شما شروع به ورزش مي كنيد، منافذ خود را باز كنيد، عرق و سم را باز مي كنيد. وقتي اين اتفاق مي افتد، آرايش مي تواند منافذ خود را به هم بزند. به علاوه، ريمل مژه و ابرو هرگز يك نگاه خوب در كلاس چرخش!
"اگر واقعا احساس مي كنيد كه براي رفتن به ورزشگاه نياز به پايه اي داريد، سعي كنيد چيزي سبك تر از قبيل روز كرم حمام دكتر Hauschka، كه پوست را سالم جلوه مي دهد و زيبايي طبيعي خود را برجسته مي كند."
ساساكا جكسون، بريتانيا، سرپرست هنرمند در سبك استيل است
"من طرفدار استفاده از آرايش براي تمرين نيستم، اما من همچنين مي دانم كه گاهي اوقات اين كمك نمي تواند كمك كند، به ويژه هنگامي كه از كار كردن براي رسيدن به يك كلاس لذت ببريد. شادابي ممكن است بسيار پر زرق و برق نباشد اما خوب است راه براي از بين بردن پوست از سموم ساخته شده است. و اگر پوست شما يك لايه از آرايش، عرق در بالاي اين مسدود كردن هر منافذ باز است.
"اگر شما نميتوانيد فكر كنيد كه ورزشگاه بدون چيزي براي افزايش چهره شما است، كمي تعريف را به سينه اضافه كنيد، همراه با كشيدن ريمل مژه و ابرو - Mascara Stash High Extreme Lash Mascara ايده آل است، به اين دليل كه از آب مقاوم است، به اين معني است كه شما مي تونم از چشمان پاندا اجتناب كنم
دكتر جاستين هكتبال متخصص پوست
"اگر آرايش در ورزشگاه، بخصوص بنيادهاي ضخيم تر، فرسوده مي شود، ممكن است بروز كند، كه مي تواند باعث سوزش پوست، باعث قرمزي و منافذ مسدود شود.
"بعضي از زنان ترجيح مي دهند در طول تمرين آرايش بپوشند، بنابراين اگر آرايش صورت رايگان نيست، توصيه مي شود با استفاده از شستشوي بسيار ملايم، مانند La Roche-Posay Toleriane Dermo-Cleanser، پاك كردن را بلافاصله انجام دهيد. "
تانيا جير، هنرمند آرايشگري در سيستل
"اگر شما به سادگي يك دور سريع در دوچرخه يا يك كلاس ملايم انجام دهيد يا اگر بيش از حد زياد نباشيد، نگران نباشيد اگر آرايش كنيد، تنها چيزي كه من از آن خسته مي شوم بنيادهاي سنگين قبل از تمرين بسيار عرق. اين مخلوط ها منافذ هستند و به اين معني لكه ها هستند. شما بايد پوست را نفس بكشيد، زيرا عرق راه ما كشيدن سموم است.
"فقط سه چيز وجود دارد كه من پيشنهاد مي كنم اگر شما واقعا مي خواهيد يا نياز داريد كه در سالن بدنسازي خوب نگاه كنيد، و آنها موميايي ضد آب، سايه چشم و موميايي لب هستند. لب هاي شما مي توانند هنگام تمرين فوق العاده خشك شوند، و ليك كردن آنها واقعا بد است از آنجا كه باكتري ها را توليد مي كند و مي تواند خطوط لب را به شما بدهد. سيسلي Phyto-Cernes Eclat concealer هميشه در كيسه هاي ورزشي من است، براي محافل تاريك زير چشم و نقاط تصادفي عالي است. علاوه بر اين - اگر شما بايد مستقيما از ورزشگاه، شما مي توانيد آن را به جاي پايه، براي از بين بردن قرمزي در گونه هاي خود استفاده كنيد. "
كاديس گاردنر، مدير آموزش در Dermalogica
"اين يك اولويت بسيار جالب است كه بعد از تمرين در ورزشگاه چهره خود را بشوييد. در صورت تمايل، آرايش مبتني بر مواد معدني را انتخاب كنيد كه مسدود شدن كمتر است اگر شما احساس نياز به پوشش را در طول تمرين داشته باشيد، اما اگر به درستي پس از تميز كردن و درمان شما بايد مسائل جزئي اضافي داشته باشيد، اگر وجود داشته باشد. "
شاه زين، هنرمند آرايش در SportFX
"استفاده از ساختار اشتباه موجود در ورزشگاه ميتواند منجر به شكستگي و بافت ناهموار پوست شود.
"SportFX داراي طيف وسيعي از محصولات تمرين پذير در بازار است كه هر دو نوع پوست و ضد عرق هستند. ريمل مژه و ابرو زيبا، ضروري زيبايي است. ريمل استريل ورزشي 8 ساعت بدون خم شدن، لاغر شدن يا خارش دادن قرار مي گيرد چشمانت."


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۰ تير ۱۳۹۷ساعت: ۰۵:۰۹:۰۹ توسط:emilieklein موضوع:

چرا زنان بيشتر جسارت به نظر مي رسد با وجود آكنه

همانطور كه سرگرم كننده به عنوان Instagram است، دقيقا بهترين نمايش زندگي است. اما در حال حاضر، جنبش رو به رشد مثبت آكنه با افرادي كه عكس هاي نيلوفري از پوست خود را ارسال مي كنند وجود دارد. اين نشان مي دهد كه هيچ كس با يك چهره اي كامل ازدواج نكرده و واقعا نياز به فتوشاپ نداشته است.
ما با دو طرفدار جنبش، Hailey Wait و Hannah Shields صحبت كرديم تا متوجه شوند كه چرا اين شكل جديد مثبت بدن را در بر مي گيرند.چگونه آكنه مي تواند اعتماد به نفس شما را تحت تاثير قرار دهد
همانطور كه هر كسي كه از آكنه رنج مي برد مي داند، مي تواند تاثير زيادي در اعتماد به نفس شما و حس خود ارزش داشته باشد.
Hailey Wait، يك هنرمند 18 ساله، از آكنه كيستيك رنج مي برد، به اين معني كه او مي تواند بزرگ و دردناك در زير سطح پوست او مي شود. او مي گويد: "احساس غرور و زشتي و غير قابل تحسين داشتم." متأسفانه نوع احساسات مشترك بسياري از بيماران
سپر، يك كارمند اداري 25 ساله، تا زماني كه مي تواند به ياد داشته باشد، آكنه داشته است. او مي گويد: "هيچ وقت زماني نبود كه من تازه ترين جوش هاي من را برداشت نكرده بودم. زماني كه من 13 ساله بودم، براي آرايش آنها آرايش كردم."چرا آنها شروع به ارسال خودكردهاي ناپايدار كردند
صبر نمي تواند توضيح دهد كه چه چيزي باعث شده او را براي ارسال يك فتوشاپ بدون فتوشاپ بفرستد، اما آنچه او مي داند اين است كه چرا او اين كار را ادامه داد. او مي گويد: "به زودي پس از اولين ارسال من، من با نظرات در مورد چگونگي شجاعانه من سوخته شد.
"برخي از مردم شروع به گفتن آن الهام بخش بود، و زماني كه متوجه شدم آن بزرگتر از من است. اين چيزي بود كه جهان نياز داشت تا ببيند. مردم از پنهان كردن چهره هايشان خسته شده بودند و مردم خسته بودند كه گفته شود كه آكنه آنها را زشت (كه آن را ندارد!) "
شيلد وبلاگ خود را يك سال قبل از عروسي خود آغاز كرد تا پيشرفت آكنه او را مدنظر قرار دهد. او مي گويد: "پوست پوست من يك سفر بود براي گرفتن پوست روشن، اما آن را به چيزي بيشتر تبديل شده است. بيشتر من ارسال، آن را تبديل به يك سفر پذيرفته به من به عنوان يك كل، نه تنها آكنه من."واكنش چيست؟
زنان ما در تلويزيون و مجلات مي بينند پوستي بي عيب و نقص دارند - اين متاسفانه استاندارد زيبايي است كه به آن نگاه مي كنيم. با اين حال، اكثر مردم خلل و انحناي كامل ندارند و درخشش زودگذر دارند، بنابراين واقعا شجاعانه است كه صبر كنيد و سپرها پوست خود را در تمام شكوه طبيعي خود نشان مي دهند.
صبر كنيد، مي گويد: "پيام هاي بسياري از مردم سراسر جهان دريافت كردم كه الهام گرفته بودند كه آرايش كنند و من خودم را آكنه خودم فرستادم."
با اين حال، همه چيز خيلي مثبت نبود. او مي افزايد: "بعضي از مردم آن را دوست نداشتند و حتي اگر من خيلي دوست داشتم و حمايت مي كردم، منجر به ناديده گرفتن اين نكته شد. من از افراد غريبه كه هيچ چيز در مورد من يا پوست من و يا گام هايي كه براي از بين بردن آكنه من گرفتم.
"بعضي از مردم گفتند كه اين فقط يك بازاريابي است و بسياري از مردم چيزهاي بي رحمانه و نفرت انگيزي ارسال مي كنند." Instagram ابزارهايي براي جلوگيري از آزار و اذيت و يا تهديد رفتار در پلت فرم دارد، اما از بين بردن تمام منفي ها دشوار است.
سپرها با واكنش كمي خوش شانس بوده و مي گويند: "من تا به حال واكنش هاي مثبت زيادي از پست پوستم دريافت كرده ام."چرا مهم است كه پوست طبيعي خود را نشان دهد
حتي اگر برخي از ترول هاي اينترنتي وجود داشته باشد كه از ديدن پست هاي مثبت آكنه قدرداني نمي كنند، صبر كنيد تعيين مي شود كه آنها اجازه ندهند او را بكشند.
او مي گويد: "من فكر مي كنم اين موضوع بسيار مهم است كه عكس هاي ناتواني را كه آكنه شما را به اشتراك مي گذارند، به اشتراك بگذاريد. هيچ فردي در اين سياره با پوست 100٪ مناسب نيست، مگر اينكه نوزادان نوزاد، پس چرا ما به اين استاندارد كمال احترام مي گذاريم؟ آيا اهميت بسيار زيادي براي ما در نظر گرفته شده است تا بتوانيم به طور كامل نگاهي بيندازيم، هر چند كه هرگز انساني امكان پذير نيست؟
"اين مهم است كه با خودتان واقعي باشيد. در هر يك از ما زيبايي وجود دارد كه بسيار منحصر به فرد است و ما همه آن را پشت كرم ها و پايه ها و پنهاني ها ماسك مي كنيم، بنابراين همه ما مي توانيم اين پوست كامل را بدست آوريم."
براي سپرها، ارسال پوسترها از پوست او به او كمك كرد تا كمي بيشتر از خود عشق و پذيرش را ياد بگيرد. مانند صبر كردن، او همچنان به اين كار ادامه مي دهد، زيرا او اميدوار است كه بتواند ديگران را الهام بخش كند تا به "عادت هاي كوچكي كه جامعه و رسانه هاي اجتماعي به ما مي گويند عادي نيست" را در آغوش بگيرند.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ساعت: ۰۶:۲۸:۲۳ توسط:emilieklein موضوع: